Opinie

Zapraszam do publikowania opinii i  komentarzy na temat mojej pracy za pomocą formularza zamieszczonego poniżej. Podziel się swoimi odczuciami i spostrzeżeniami z innymi. Być może Twój wpis, pomoże innym w wyborze Dj’a. Jeżeli Byłeś moim zleceniodawcą lub uczestniczyłeś w uroczystości z  moim udziałem, napisz o tym innym. Za wszystkie wpisy serdecznie dziękuję!

Dodaj nowy komentarz do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Twój adres e- mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP
54.162.105.6 .
Twój wpis pojawi się na stronie w ciągu pół godziny od momentu jego dodania.
49 wpisów.
Anna i Tomasz Anna i Tomasz z Włocławek napisał/a 10 lipca 2017 o 07:36:
Zdecydowanie polecamy Dj Kabi na każdą uroczystość! Krzysztof świetnie wpasowuje się w styl imprezy i idealnie trafia w gusta muzyczne bawiących się osób. U nas prowadził poweselne poprawiny i mimo , że goście byli już dość zmęczeni swoim temperamentem i uśmiechem Krzysztof szybko porwał wszystkich do zabawy. Proponował takie aktywności w których odnajdowała się każda grupa wiekowa co zjednywało gości i tworzyło niezapomnianą wesołą atmosferę. Dj Kabi w swojej pracy daje z Siebie 100%, nie odpuszcza i nigdy nie rozstaje się z uśmiechem. Bardzo się cieszymy, że wybraliśmy właśnie Jego, bo dobra oprawa muzyczna to sukces każdej imprezy! Ogromny plus za konkurencyjną cenę;) Z całego serca polecamy Dj Kabi!!
Ewa i Tomek Ewa i Tomek z Bydgoszcz napisał/a 21 czerwca 2017 o 15:23:
Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela 🙂 Krzysiu jesteś po prostu REWELACYJNY 🙂 Goście byli zachwyceni w 100% naprawdę serdecznie polecamy z całego serducha :). Dziękujemy jeszcze raz.
Marcin Marcin z Inowrocław napisał/a 17 czerwca 2017 o 12:08:
Krzysiu .... planując swoją imprezę bez chwili wahania od razu wiedziałem do kogo zadzwonię i komu powierzę prowadzenie naszej skromnej uroczystości. Oczywiście prowadzenie jak i dobór repertuaru muzycznego na najwyższym poziomie. Cały sprzęt, nagłośnienie, oświetlenie - 100 % pełna profeska. Szeroki wachlarz piosenek i wspaniałe wyczucie gustów bawiących się gości. Nie jednemu zakreciła się łezka w oku, nie jednego gościa zaskoczyłeś wspomnieniem ze starych dobrych czasów a sam fakt, że nawet starsi goście wspaniałe bawili się w tematyce lat 90 świadczy tylko o tym, że każdemu się podobało. Mam nadzieję, że powtórzymy to przy najbliższej okazji. Polecam każdemu.
Sebastian Kucharski Sebastian Kucharski z Bydgoszcz napisał/a 5 czerwca 2017 o 22:15:
Bardzo ale to bardzo chcieliśmy podziękować DJ Kabi i LadySax , za prowadzenie Naszego wesela, za miłą atmosferą którą stworzyli.
Katarzyna i Piotr Katarzyna i Piotr z Barcin napisał/a 5 czerwca 2017 o 08:19:
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę !! 🙂 Było naprawdę cudownie. DJ rewelacyjny, goście bawili się niesamowicie !! 😉 Naprawdę godne polecenia 😉 Jeszcze raz wielkie dzięki za tak świetną imprezę 😉 Katarzyna i Piotr Michalak 🙂