Opinie

Zapraszam do publikowania opinii i  komentarzy na temat mojej pracy za pomocą formularza zamieszczonego poniżej. Podziel się swoimi odczuciami i spostrzeżeniami z innymi. Być może Twój wpis, pomoże innym w wyborze Dj’a. Jeżeli Byłeś moim zleceniodawcą lub uczestniczyłeś w uroczystości z  moim udziałem, napisz o tym innym. Za wszystkie wpisy serdecznie dziękuję!

Dodaj nowy komentarz do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Twój adres e- mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP
54.196.5.6 .
Twój wpis pojawi się na stronie w ciągu pół godziny od momentu jego dodania.
52 wpisy.
Natalia i Mateusz Natalia i Mateusz z Bydgoszcz napisał/a 21 czerwca 2018 o 21:40:
Dla wszystkich osób szukających osoby prowadzącej wesele, świetnie zabawiających weselników i z poczuciem humoru, mających genialne pomysły na zabawy i animacje, to wszystko znajdziecie u Kabiego. Na potwierdzenie dodam że nasze wesele trwało do białego rana. Dziękujemy!!! :*
Marta i Marcin Marta i Marcin z Inowrocław napisał/a 12 czerwca 2018 o 13:49:
Serdecznie dziękujemy za profesjonalne przeprowadzenie naszej zabawy weselnej. Atmosfera, którą stworzyłeś przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zaraziłeś wszystkich pozytywną energią i uśmiechy nie znikały z twarzy tańczących gości. Dobór muzyki trafiony w dziesiątkę. Rodzina i znajomi prosili o namiary na Ciebie, więc pewnie spotkamy się jeszcze na niejednej imprezie:)
Agnieszka i Karol Agnieszka i Karol z Gdynia napisał/a 12 września 2017 o 20:58:
Szukając oprawy muzycznej na nasze wesele sugerowaliśmy się opiniami w sieci. Dzwoniliśmy w różne miejsca ale to z Krzyśkiem wystarczyło 5 minut rozmowy i już wiedzieliśmy że rozmawiamy z właściwym człowiekiem! Dj Kabi to właściwy człowiek na własnym miejscu! Bawią się wszyscy, i młodsi i starsi, od pierwszej piosenki do białego rana! 😉 goście byli zachwyceni repertuarem oraz animacjami. No i dekoracja światłem - genialne! Polecamy wszystkim DJ Kabi! Już nie możemy się doczekać kolejnej wspólnej zabawy! A my osobiście dziękujemy za tak wspaniałą imprezę 😉 Pozdrawiamy serdecznie z całego serca Agnieszka i Karol 😉
Anna i Tomasz Anna i Tomasz z Włocławek napisał/a 10 lipca 2017 o 07:36:
Zdecydowanie polecamy Dj Kabi na każdą uroczystość! Krzysztof świetnie wpasowuje się w styl imprezy i idealnie trafia w gusta muzyczne bawiących się osób. U nas prowadził poweselne poprawiny i mimo , że goście byli już dość zmęczeni swoim temperamentem i uśmiechem Krzysztof szybko porwał wszystkich do zabawy. Proponował takie aktywności w których odnajdowała się każda grupa wiekowa co zjednywało gości i tworzyło niezapomnianą wesołą atmosferę. Dj Kabi w swojej pracy daje z Siebie 100%, nie odpuszcza i nigdy nie rozstaje się z uśmiechem. Bardzo się cieszymy, że wybraliśmy właśnie Jego, bo dobra oprawa muzyczna to sukces każdej imprezy! Ogromny plus za konkurencyjną cenę;) Z całego serca polecamy Dj Kabi!!
Ewa i Tomek Ewa i Tomek z Bydgoszcz napisał/a 21 czerwca 2017 o 15:23:
Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela 🙂 Krzysiu jesteś po prostu REWELACYJNY 🙂 Goście byli zachwyceni w 100% naprawdę serdecznie polecamy z całego serducha :). Dziękujemy jeszcze raz.