Opinie

Zapraszam do publikowania opinii i  komentarzy na temat mojej pracy za pomocą formularza zamieszczonego poniżej. Podziel się swoimi odczuciami i spostrzeżeniami z innymi. Być może Twój wpis, pomoże innym w wyborze Dj’a. Jeżeli Byłeś moim zleceniodawcą lub uczestniczyłeś w uroczystości z  moim udziałem, napisz o tym innym. Za wszystkie wpisy serdecznie dziękuję!

Dodaj nowy komentarz do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Twój adres e- mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP
44.210.151.5 .
Twój wpis pojawi się na stronie w ciągu pół godziny od momentu jego dodania.
67 wpisów.
Sandra i Rafał Sandra i Rafał z Luchowo napisał/a 8 czerwca 2022 o 21:19
Jesteśmy zachwyceni współpracą. Wszystko na najwyższym poziomie, nic byśmy nie zmienili. Idealny dobór zabaw i muzyki, dzięki czemu wszyscy, bez względu na wiek, świetnie bawili się do rana. Po przywitaniu z Krzysztofem wiedziałam, że niczym nie musimy się przejmować. DJ KABI zajął się wszystkim od początku do końca. Z całego serca polecamy. 😊
Krzysztof i Marta Krzysztof i Marta z Bydgoszcz napisał/a 7 czerwca 2022 o 22:24
Krzysiek czyli Kabi jest prawdziwym wirtuozem, który sprawił, że nasze wesele z początkowej agonii stało się magiczną nocą. Czardasz zapłonął! Potrafil sprawić poprzez swój talent i profesjonalizm, aby nasi goście nie chcieli zejść z parkietu a wielu z nich nie poszło 2 dni później do pracy z powodu zmęczenia i bolących stóp. Wraz z towarzyszącym mu Michałem sprawili, że warto organizować wesela dla takich przeżyć. Wraz z Martą jesteśmy wdzięczni, że stali się ważną częścią w tym dniu i być może w dalszym życiu bo takich ludzi pełnych uśmiechu, życzliwości i szczerości należy mieć blisko siebie. Jesteśmy dumni, że wybraliśmy DJ Kabiego na swojego Szefa Imprezy i szczerze zachęcamy do współpracy z nim. Prawdziwa klasa. Chapeau bas i wielkie dzięki!!!!
Aneta Aneta z Tuchola napisał/a 4 maja 2022 o 23:02
Polecam! Na plus zabawa z rękawicami bokserskimi. Pozdrawiam - walcząca do końca świadkowa.
Ewa Ewa z Bysław napisał/a 4 maja 2022 o 10:50
Super zabawa z wspaniały Dj Kabim do białego rana ! I tak powinno być właściwy człowiek na właściwym miejscu . Dziękujemy bardzo za to wszystko !!!!
Karola Karola z Tuchola napisał/a 3 maja 2022 o 21:27
SUPER!!!Wspaniała zabawa, muzyka idealna, tańce do białego rana. Krótko mówiąc REWELACJA! 😊