Fotograf Michał Hordowicz

Fotograf Michał Hordowicz, to prawdziwy fachowiec w swojej branży i osoba godna polecenia. Za Tego fotografa ręczę i Jego usługi serdecznie polecam!

Fotograf Michał HordowiczCo wyróżnia Jego pracę od innych fotografów? Przede wszystkim niesamowita charyzma, doskonały humor który udziela się wszystkim. Jego obecność wśród bawiących się weselników nie przeszkadza i nie powoduje niezręczności. Potwierdzeniem Jego fachowości są liczni zadowoleni klienci oraz pracę umieszczone na stronie internetowej i profilu na Facebook’u – zapraszam do odwiedzin.

Co przemawia za wyborem Michała, na swojego fotografa? Niewątpliwie jednym z ważniejszych czynników jest konkurencyjna cena, profesjonalne zaplecze techniczne oraz fantastyczne podejście do klienta a finalnie do młodej pary i zaproszonych gości. Nie bez znaczenia jest otwartość i komunikatywność, która przekłada się na współpracę z DJ’em/zespołem a także obsługą restauracji.

 

W ofercie ślubnej Michała, znajdziecie Państwo:

  • przygotowania
  • błogosławieństwo
  • ceremonia ślubu
  • zabawa weselna z oczepinami włącznie

W czasie uroczystości fotograf Michał Hordowicz wykonuje kilkaset ujęć, które w procesie postprodukcji podlegają  starannej selekcji by w gotowej-obrobionej formie przekazać je Państwu na wybranym nośniku (płytach DVD, pendrive, lub w formie linku do serwera danych).

Oprócz fotografii ślubnej w ofercie możecie Państwo znaleźć:

  • Sesje rodzinne – wielopokoleniowe spotkania trzeba koniecznie uwiecznić ! Są na to dwa sposoby – w plenerze lub w warunkach studyjnych. W czasie naszego spotkania powstanie 12 niepowtarzalnych ujęć.
  • Sesja dziecięca – spontaniczne emocje, uśmiech i iskierki w oczach – to właśnie staram się uchwyć w czasie spotkań z najmłodszymi. Zdecydowanie pomagają w tym kolorowe tła i rekwizyty jakimi dysponuję. W okresie gdy pogoda zachęca do spacerów chętnie spotkam się z Wami na świeżym powietrzu – pobliski park świetnie zastąpi studyjne tło. Wynikiem naszej współpracy będzie 8-10 dopracowanych ujęć.
  • Sesja indywidualna – każdy z nas ma w sobie pierwiastek piękna – zadaniem fotografa jest to piękno ukazać światu. Pracujemy nad stworzeniem indywidualnej historii na 8-12 ujęciach, na których to właśnie Ty będziesz głównym bohaterem. To świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego!